BRAMKA ŻYCIA DOMANA, SPÓJNIA Z TRZECH PUNKTÓW URADOWANA!

SPÓJNIA MAŁA WIEŚ - ULKS CIÓŁKOWO 2 : 1 (0:1)

Bramki :
46'- Paweł Domański
77'- Karol Błaszczyk(asysta:Tomasz Górecki)

" Jest to spotkanie o 6 punktów "- tak na przedmeczowej odprawie powiedział trener naszej drużyny.

Pierwsze 45 minut to słaba gra obydwu drużyn( bardzo dużo niedokładności). W 32 minucie spotkania goście wychodzą na prowadzenie.

0-1 : rzut rożny, kapitan gości wykorzystuje dobre dośrodkowanie swojego kolegi i celnym strzałem głową pakuje piłkę do siatki.

Taki wynik utrzymał się do przerwy. W szatni trener motywuje zawodników naszego zespołu i zachęca do oddawania strzałów z daleka.

Spójnia po przerwie rzuciła się do ataku.

1-1 : Doman przejmuje piłkę na 30 metrze, schodzi do środka i atomowym uderzeniem pakuje piłkę w same okienko bramki gości.
Muszę przyznać, to było WYJĄTKOWE UDERZENIE. Śmiem twierdzić, że kibice Spójni nie widzieli ładniejszego gola zdobytego "za parkiem".

2-1 : wrzutka Tomusia, Karol uderza piłkę głową i prowadzimy

W drugiej połowie goście nie istnieli na boisku. Ich ataki były kasowane na 35 metrze naszej połowy. Dopiero w doliczonym czasie gry zmarnowali doskonałą sytuację do wyrównania wyniku meczu. Na pochwałę zasługuje Karol który oddał w drugiej połowie dwa piękne strzały lecz bramkarz gości był górą w tych pojedynkach.
Cieszą 3 punkty i walka całego zespołu do ostatnich minut.

Dziękujemy kibicom którzy przybyli na trybuny mimo tak paskudnej pogody !