Cenny punkt w Wykowie!

Delta Słupno-Spójnia Mała Wieś 0:0

Skład: Nowak-Wiśniewski, Siciński, Brząkalski, Zych-Gawinowski, Błaszczyk(90' Szlasa), M.Truskolaski(20' Grzelak), Sociński-T.Górecki, Domański (75' Niemirowski)

W dzisiejszym meczu nasi zawodnicy pokazali charakter. Mimo braków kadrowych i gry w osłabieniu przez 30 minut udało nam się ugrać punkt na trudnym terenie w Wykowie. Przez cały mecz to Delta prowadziła grę . My konsekwentnie w obronie oddalaliśmy niebezpieczeństwo. W drugiej połowie drużyna ze Słupna miała trzy stuprocentowe okazje. Jednak raz Kamil dobrze interweniuje w sytuacji 1 na 1, a dwa razy gospodarze przenoszą piłkę nad poprzeczką. Po obejrzeniu drugiej żółtej kartki przez Tomka cofamy się zupełnie do defensywy. Stawiamy "autobus" i wybijamy piłkę jak najdalej od bramki.
 Można powiedzieć, że pech nie opuszcza naszych piłkarzy. Po 20 minutach gry boisko musiał opuścić kontuzjowany Truskolaski. Na razie nie wiadomo jak długa czeka go pauza.
Na ogromny plus zasługuje dzisiaj Żółty! Dostał szansę wyjścia w podstawowym składzie i jej nie zmarnował. Bardzo dobre zawody Kamila! Oby więcej takich meczy.

Już teraz chcemy zaprosić wszystkich kibiców na mecz ze Skrwą Łukomie, który odbędzie się na stadionie "za parkiem" w najbliższą niedzilę o godzinie 11:00 tj. 01.05.16r.!