Kasztelan Białe Błoto 2 : 3 (1:1) Spójnia Mała Wieś
bramki: Paweł Sutkowski (Tomasz Górecki)
Tomasz Górecki( Hubert Górecki)
Tomasz Górecki -rzut karny
W meczu z Kasztelanem przekonaliśmy się o tym że szczęście sprzyja lepszym.0-1 Akcja lewą flanką, Sutek wykorzystuje idealne podanie Tomusia i pakuje piłkę do bramki. 1-1 chwila rozluźnienia, świetnie podanie pomocnika gospodarzy które przejmuje ich napastnik i w sytuacji sam na sam nie daje szans Kozie. Pierwsze 45 minut kończy się remisem 1:1. W drugiej połowie Spójnia atakuje jednak to gospodarze strzelają bramkę na 2-1. Trener postanawia zrobić zmiany. Schodzi Doman( kolejny słaby występ), zmienia go Grzesiu który zajmuje miejsce na lewej pomocy, zaś Tomuś idzie na atak. Okazał się to strzał w dziesiątkę ponieważ młodszy z braci Góreckich najpierw wykorzystuje podanie swojego brata i pakuje piłkę do siatki a później wywalcza rzut karny który pewnie zamienia na bramkę.( Górecki SHOW !!).