Wygrana juniorów w derbach!

Spójnia Mała Wieś U-17-Huragan Bodzanów U-17 3:1 (1:1)

Bramki:M.Lemański (indywidualna akcja), 2x T.Szkopiński (asysty:2x P.Szmulewicz)

Na dzisiejszy mecz zawodnicy czekali 5 miesięcy. Na boisku było widać, że są głodni gry. W pierwszej połowie oba zespoły ostrożnie badały przeciwnika. Od czasu do czasu zawiązywały się akcje kończone strzałami na bramkę. W 40 minucie niezorganizowanie w naszej obronie wykorzystuje napastnik gości. Nasi piłkarze jednak szybko doprowadzili do remisu. W doliczonym czasie pierwszej połowy Maniek mija obronę Huraganu i wychodzi sam na sam z bramkarzem. Tej sytuacji nie marnuje i strzela w lewy dolny róg bramki.

W drugiej połowie trener dokonał zmian. Na boisku pojawili się świeży zawodnicy. W 56 minucie Kaczor po podaniu Szmuli wyprowadza nas zespół na prowadzenie 2:1. W międzyczasie goście marnują parę dobrych okazji do strzelenia goli. Na pochwałę zasługuje piękna obrona Radka, który efektownie wyjął strzał zmierzający w okienko naszej bramki. W 71 minucie ponownie Szmula zagrywa do Kaczora. Defensywa gości popełnia fatalny błąd. Nasz napastnik mija bramkarza i nie ma problemu z umieszczeniem piłki w pustej bramce.Do końca meczu wynik się nie zmienia.

Młodzi zawodnicy zagrali solidny mecz. Miejmy nadzieję, że za tydzień juniorzy wrócą z trzema puntkami z Rempina.