PORAŻKA W MECZU NA SZCZYCIE

MECZ NA SZCZYCIE PŁOCKIEJ "A" KLASY NIESTETY NIE DLA SPÓJNI... DELTA GÓRĄ!

DELTA SŁUPNO - SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 2 : 0 (1:0)

Pierwsza połowa to atak gospodarzy.Spójnia zaś nastawiła się na grę w defensywie i próbę gry z kontry co przyniosło kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki jednak brakowało skuteczności.
1:0 bramka pada po dośrodkowaniu z prawej strony. Nieupilnowany zawodnik wbiega w pole karne i pewnym strzałem głową umieszcza piłkę w bramce.
Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1;0. Druga połowa bez wątpienia należała do graczy z Małej Wsi. Jednak brakuje skuteczności ( Bochu z 4 metra po dośrodkowaniu z rzutu rożnego układa się do strzału ''szczupakiem " jednak piłka mija bramkę).
2;0 błąd naszego stopera który źle podaje do bramkarza a napastnik gospodarzy nie marnuje tej sytuacji i zdobywa bramkę.
Spójnia nadal przeważa, atakuje jednak nie udaje się zdobyć bramki.Mecz kończy się wynikiem 2;0 i Delta umacnia się na pozycji lidera ''A" klasy.
Nasi zawodnicy zostawili sporo zdrowia na boisku. Nie brakowało walki, zaangażowania. Zabrakło po prostu szczęścia.

Już w niedzielę nasz zespół zagra z Cieszewem! Zapraszamy na trybuny !!