ZWYCIĘSKIE DERBY !!!!

SPÓJNIA MAŁA WIEŚ - HURAGAN BODZANÓW 3 : 2 (1:0)

Bramki: H. Górecki (rzut karny), Ł. Boch -( asysta T. Górecki), P.Domański (asysta Ł.Boch)

Wynik zadowalający gra naszego zespołu niestety nie. Dużo chaosu niedokładności jak i mnóstwo zmarnowanych wręcz stu procentowych sytuacji sprawiło że wygrywamy ten mecz tylko jedną bramką. W pierwszej połowie Kapitan nie trafia z dogodnej sytuacji do bramki do tego Tomuś ma dwie "setki" których nie potrafi wykorzystać plus parę innych nie wykorzystanych sytuacji powoduje że remisowaliśmy to spotkanie przez praktycznie całą pierwszą połowę. Pierwszą bramkę strzelamy w 41 min. po rzucie karnym przyznanym dla naszego zespołu pewnym strzelcem jest nasz Kapitan . Do przerwy zatem 1 do 0 .

Parę minut po przerwie drugą zółtą kartkę w konsenkwencji czerwoną otrzymuje zawodnik gości lecz nie załamało to ich ekipy i walczyli dzielnie do końca tego meczu. Drugiego gola zdobywamy w 55 min po rzucie rożnym dośrodkowuje G. Zygmuntowicz piłkę głową przedłuża Tomuś ta trafia pod nogi Bocha a ten z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki.Goście chwile po straconej bramce mają rzut karny którego nie wykorzystują lecz po chwili sytuacja się powtarza i mamy drugi rzut karny dla gości tym razem zamieniony na bramkę i jest już tylko 2 do 1. Minęły dwie minuty a znów prowadzimy 2 bramkami w tym meczu kapitalnym rajdem popisuje się Doman do tego uderza bardzo mocno i pokonuje bramkarza gości prowadzimy 3 do 1 . Z biegiem czasu mamy dużą przewagę w ataku i marnujemy kolejną "setkę" doskonałą piłkę od Soczka otrzymuje Daro który podłączył się do akcji wyszedł sam na sam z bramkarzem mijając go sprytnym zwodem lecz nie trafił do pustej bramki. Trener dokonuje kilku zmian a zawodnicy gości oddają kilka bardzo groźnych strzałów lecz Koza nie daję się pokonać pewnie interweniując. W 84 min goście strzelają kontaktowego gola duża w tym zasługa naszego " idealnego" boiska piłka odbija się od nierówności i wpada nad bezradnym Kozą do naszej bramki.
Mecz kończy się korzystnym wynikiem dla naszego zespołu pozwala to na umocnienie się naszej ekipy na czele "A" klasy.

Zapraszamy kibiców na następne mecze warto wspomnieć że dziś licznie zasiedliście na naszych trybunach co nas bardzo cieszy oby tak dalej.

Powiązana galeria: