ŚWIETNY START SPÓJNI W LIDZE OKRĘGOWEJ !

SPÓJNIA MAŁA WIEŚ - BŁYSKAWICA LUCIEŃ 2 : 0 (2:0)

Bramki:
23min- Dariusz Fabianowicz( asysta- H.Górecki)
28min- T.Górecki(asysta-H.Górecki)

Dziś Spójnia Mała Wieś obchodziła swoje 15-lecie(2000-2015).
Dzień rozpoczął się od przemówień zaproszonych gości, wręczenia pamiątek. Jednak zarówno zawodnicy jak i kibice czekali z niecierpliwością na mecz.

Pierwszy gwizdek i gramy !
Spójnia od początku zdominowała rywali( silny strzał Domana zza 16-stki broni bramkarz gości).

1:0- rzut różny, jego wykonawcą kapitan drużyny, który precyzyjnie dogrywa na głowę Stopera, a ten pięknym strzałem głową kieruje piłkę w okienko bramki.

2:0- akcja lewą stroną, kapitan świetnym podaniem obsługuje swojego brata Tomusia, a ten pakuje piłkę do siatki

Przed przerwą okazję na bramkę do szatni miał Doman, ale bramkarz broni jego strzał.
Pierwsze 45 minut kończy się wynikiem 2:0 ( w pełni zasłużonym)
Druga połowa to mądra i spokojna gra naszego zespołu. Były sytuację, aby zwiększyć wynik, ale zabrakło skuteczności (Tomusiowi, Stoperowi i Domanowi)
Cieszy zaangażowanie i walka.

Szczególne podziękowania dla kibiców którzy licznie zgromadzili się " za parkiem". Przyjemnie się dziś dla WAS grało.
Wielgachna DZIENA !