ŚWIT WYGRYWA W MWA!

SPÓJNIA MAŁA WIEŚ - ŚWIT STAROŹREBY 1 : 2 (0:1)

BRAMKA: 54'- T. GÓRECKI (M. BIAŁEK - asysta)

W pierwszej połowie Goście dominują pod względem zagrożenia stwarzanego w czasie SFG. Mamy duże problemy, żeby poradzić sobie w defensywie podczas rzutów rożnych i wolnych rozgrywanych z bliskiej odległości od bramki.
Bramkę tracimy w 24' przez błędy w defensywie: najpierw jeden stoper nie wyskakuje do zawodnika, później drugi robi to niepotrzebnie, lewy obrońca nie przecina podania i mocny strzał "pod długim" ląduje w naszej "sieci". Później mamy dwie bardzo dobre okazje do wyrównania, których odpowiednio nie wykorzystują - Stoper- za lekko uderza w dogodnej sytuacji po świetnej kontrze i -Biały- przenosi piłkę nad pustą bramką po SFG)

W drugiej połowie dominujemy i stwarzamy zagrożenie pod bramką Gości. W 54' Tomuś bezbłędnie wykorzystuje kapitalne prostopadłe zagranie Białego i mamy remis. Wszyscy jesteśmy myśli, że bramka na 2:1 prędzej czy później dla nas padnie. Dążymy do tego, ale niestety w 74' staje się rzecz niespodziewana dla wszystkich... na 1:2 dla Świtu strzela niewidoczny w tym meczu snajper Sobiesiak, który w takich sytuacjach nie popełnia błędów. Po raz kolejny przysypiamy w defensywie.
Walczymy o punkty do końca, ale niestety brakuje nam szczęścia w tym i ostatecznie to Świt wywozi cenne 3 pkt z naszego terenu.