UDANY REWANŻ ZA OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI!

SPÓJNIA MAŁA WIEŚ - ZRYW BIELSK 5 : 2 (2:1)

bramki:
11' i 38' - P. DOMAŃSKI (N. SKRZYŃSKI, i bez asysty)
63' - D. FABIANOWICZ (rzut karny)
74' - T. GÓRECKI (N. SKRZYŃSKI)
78' - N. SKRZYŃSKI (D. FABIANOWICZ)

1:0 - W jedenastej minucie spotkania Skrzynia podaje, a świetnie w polu karnym zachowuje się Doman, który zastawia się na 14 metrze obraca w stronę bramki i uderza, piłka po rykoszecie wpada do bramki.
Mimo optycznej przewagi goście doprowadzają do wyrównania.
1:1 - 17 min świetnie wykonany rzut wolny z ok 23m od naszej bramki
W 38 min wychodzimy na prowadzenie po raz drugi i jak się później okazało nie oddamy go do ostatniego gwizdka.
2:1 - Doman zza "szesnastki" uderza po poprzeczkę nie do obrony,
Od początki drugiej połowy goście próbują wyrównać, stwarzając zagrożenie po SFG.
3:1 - Stoper pewnie wykorzystuje rzut karny przyznany za faul na Skrzyni
3:2- chwila nieuwagi i Adaś popełnia prosty błąd techniczny. Dotyka piłki ręką, podczas próby wybicia dośrodkowania z naszego pola karnego. Gruby nie wyczuwa intencji strzelca
4:2 - po dalekim wrzucie z autu w w pole karne, Skrzynia przedłuża podanie. W zamieszaniu chłodną głowę zachowuje Tomuś i z bliska nie daje szans bramkarzowi gości.
5:2 - Skrzynia wykorzystuje syt. sam na sam po prostopadłym zagraniu Stopera.

Po meczu zarówno Trener jak i zawodnicy nie są zadowoleni z gry. Więc pozostaje się cieszyć z uzyskanego rezultatu.

Dziękujemy wytrwałym kibicom za wsparcie mimo ciężkich warunków pogodowych :)

W sobotę 26.09 zapraszamy do Duninowa na ósmy już mecz w tym sezonie. Zaczynamy o 16:00.