ZWYCIĘSKIE "DERBY"- PART 2

SPÓJNIA MAŁA WIEŚ - STEGNY WYSZOGRÓD 2 : 1 (1:1)

BRAMKI: 17min - Paweł Sutkowski (Kuba Sociński)
53min - Paweł Domański (Paweł Sutkowski)

Kolejna "derbowa" batalia, z której wychodzimy zwycięsko!
Bardzo prawdopodobne, że stracona bramka w dzisiejszym meczu jest najszybciej utraconym golem w historii klubu.

1min spotkania (pewnie ok 40s dokładnie) - dalekie wybicie bramkarza gości, które powinien wybić głową Stoper, jednak popełnia błąd i puszcza piłkę, kolejny błąd popełnia Gruby i zawodnik Stegien strzela do pustej bramki z ok 18m.

17min- rzut wolny z prawego sektora boiska, Soczek celnie dośrodkowuje i Sutek strzela z bliskiej odległości

W dalszej części pierwszej połowy Suto mógł strzelić drugą bramkę, ale w trudnej sytuacji chybił.

II połowa.

53min- akcję przyjezdnych przerywa Stoper, podaje na prawą flankę do Grześka, który zagrywa prostopadłą piłkę Sutkowi. Po zamieszaniu w polu karnym podanie Sutka wykorzystuje Doman.

Mecz jest "otwarty" obie jedenastki stwarzają sobie dogodne sytuację do strzelenia kolejnych bramek. Najgroźniejszą mieli gości, jednak na nasze szczęście z bliskiej odległości piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

Nie był to mecz, który przyjemnie się oglądało. Przeważała walka, bardzo stanowcza, momentami brutalna gra, która zakończyła się dwiema kontuzjami. Zawodnik gości doznał urazu w obrębie stawu skokowego (wezwana karetka dotarła dopiero po godzinie oczekiwania!)
Tomek został zmieniony z powodu urazu barku/ręki.
Życzymy powrotu do zdrowia

Powiązana galeria: